Chopard Two o Ten 8464
De Chopard Two o Ten 8464 is een horloge uit de collectie van Chopard. Dit exemplaar werd eerder aangeboden door Pawndeluxe en is nu opgenomen in ons archief van verkochte horloges.
Ontwerp en collectiegeschiedenis
De wereld van exclusieve horloges kent uiteenlopende ontwerpstijlen en collecties. Dit model is een voorbeeld van de eigen identiteit die horlogemerken in hun assortiment ontwikkelen.
Met de Chopard Two o Ten 8464 krijgt u een indruk van de modellen die in het verleden via Pawndeluxe verkrijgbaar waren. Het archief biedt een overzicht van uiteenlopende merken, collecties en uitvoeringen.
Chopard bij Pawndeluxe
Pawndeluxe richt zich op exclusieve horloges, met aandacht voor authenticiteit en persoonlijke begeleiding. Dit specifieke exemplaar is uitverkocht. Zoekt u een vergelijkbaar horloge of wilt u een horloge in consignatie aanbieden? Neem gerust contact met ons op.


